Backa ett stegHar liknande att sälja? får en kostnadsfri värdering!
Albaniska arbetarpartiets 30-årsjubileum.
Objekt nr.: N00009
Kategori: N-numrerad serie
Status: Postfriskt ?
Katalog nr.: SG:2470-74, Mi:1098-01
1971 N6 Albaniska arbetarpartiets 30-årsjubileum set.